Marzena

Marzena jest trenerem – praktykiem. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Łódzkim o specjalizacji „Psychologia doradztwa zawodowego i organizacji”, „Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego” w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz studia podyplomowe „Europejski Model Zarządzania” w Akademii Leona Koźmińskiego.

Marzena specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania i psychologii pracy, prowadzenia ocen pracowniczych, zarządzania czasem, umiejętności interpersonalnych, technikach telefonicznej obsługi klienta, asertywności, radzenia sobie ze stresem, kreatywności i współpracy w zespole.

Zajmuje się również projektami doradczymi z zakresu: obsługi klienta, rekrutacji pracowników, tworzenia opisów stanowisk pracy i profili kompetencyjnych, projektowania i wdrażania Systemu Ocen Okresowych Pracowników, wartościowania stanowisk pracy oraz projektowania i przeprowadzania Ośrodków Oceny i Rozwoju Pracowników.
Posiada certyfikaty konsultanta rozwoju organizacyjnego z narzędzi: Competence Navigator, Delight Index, Star Tracks, Synergia, Talent Hunter oraz Task Navigator z ADVISIO Consulting Methodologies.

Według Marzeny sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować, a doświadczenie jest najlepszym nauczycielem. Dlatego też prowadzone przez nią szkolenia mają formę interaktywnych warsztatów.

Prowadziła szkolenia między innym dla:
PKN ORLEN S.A., Röben Ceramika Budowlana, PZU S.A., Amplico Life, McKinsay Polska, Komandor Sp. z o.o., Ekol-wood, PWN, Powszechny Bank Kredytowy, Fundusz Bankowy, ABE Marketing, mPunkt Sp. z o.o., ProfiM Sp. z o.o., Grene Sp. z o.o., Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie, KOS Elektro System, Zaltech, Zakłady Mięsne „SKIBA”, Hortimex Sp. z o.o., bmm Sp. z o.o., Onduline, Semin International Sp. z o.o., Leroy Merloni, BARTEK Sp.J, POLMOS Wrocław.